Metoda na bukmachera

Sposób, inaczej metoda na bukmachera to taki system gry, obstawiania meczy, który zapewnia wygraną. Wygraną, za którą podążają miliony graczy z całego świata, głodni sukcesu i wygranych na zakładach.

O tym, że nie jest to proste, codziennie przekonują się miliony osób z całego świata, którzy nieskutecznie obstawiają mecze. Czy to oznacza, że metoda na bukmachera nie istnieje? Wcale, że nie. Moim zdaniem to po prostu ludzie nie potrafią skutecznie obstawiać meczy, samemu wytrącając sobie wiele argumentów z ręki. Dlaczego tak sądzę? O tym poniżej. Tam też również opowiem jaka jest moja metoda na bukmachera.

Jaka jest metoda na bukmachera

Zanim zaczniemy robić w tym miejscu wyliczanki i opowieści o tym jaka jest metoda na bukmachera, proponowałbym się na sam początek skupić na tym dlaczego ludzie nie potrafią wygrywać na zakładach. Odpowiedzią najprostszą jest wskazać, że źle obstawiają mecze.

Ok, ale przecież osoby, które zarabiają na zakładach również wielokrotnie źle obstawiają mecze, wyniki. Czy to oznacza, że nie będą zarabiać? Otóż nie. Ale jaka jest ich metoda na bukmachera – zapewne się zastanawiasz. Otóż pierwszym krokiem jaki zrobili by ogrywać bukmachera było wyeliminowanie podstawowych błędów popełnianych przez graczy, które skutecznie uniemożliwiają osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu. Jakich błędów?

metoda na bukmachera

Jest kilka podstawowych błędów większości grających, na które nie pomoże żadna metoda na bukmachera. Nawet gdyby był to doskonały system bukmacherski, to popełniając te błędy, nigdy nie zarobiłbyś na zakładach sportowych. (A uwierz mi, ponad 80% grających regularnie takie błędy popełnia).

 • gra za zbyt wysoki % kapitału – nie możesz obstawiać zakładów za 50 zł, jeśli Twój budżet wynosi 100 zł. Wysokość stawek w metodzie na bukmachera musi iść w ścisłej korelacji (być związana) z wysokością posiadanego budżetu. Każdy system bukmacherski wymaga od gracza posiadania pewnego zapasu, pozwalającego zagrać na X etapach gry. Każda metoda na bukmachera, opiera się na tym by grać tylko za niewielki procent kapitału, bo przecież nie można być pewnym w 100% wygranej za każdym razem, prawda? Wiem, że wygrane przy kapitale 100 zł i stawkach po parę % kapitału nie są wielkie, ale daj sobie czas, wygrane zaczną wzrastać bardzo szybko.
 • Gra na nieprzemyślane typy – nie ma nic gorszego niż obstawiać typy „po kursach” czy „bo tak obstawiają inni gracze”. Nie obstawiaj lig, drużyn i rozgrywek, na których się nie znasz, bo nie jesteś w stanie oszacować czy przy danym kursie i wyznaczonym prawdopodobieństwie, taki typ warto zagrać. Każda metoda na bukmachera opiera się na grze o określone typy, wyznaczone w pewien odgórny sposób. Musisz się na nich znać by znaleźć dobre typy. Tymczasem większość grających w swojej metodzie gry obstawia bardzo nieprzemyślane typy „na siłę”.
 • Uleganie emocjom – ten podpunkt może pozornie wydawać się dziwny, ale odpowiedz sobie na pytanie ile razy stawiałeś typy, kupony, ponieważ przed chwilą przegrałeś pieniądze i chciałeś szybko się odegrać? A oczywiście te kupony również okazywały się być przegrane. Gra pod wpływem emocji nie jest dobra i na pewno nie jest żadną metodą na bukmachera.

Powyżej wymieniłem najbardziej banalne, a przy tym najbardziej odczuwalne dla większości graczy błędy, które powodują, że żadna metoda na bukmachera nie okaże się wystarczająco dobra by na obstawianiu meczy zarabiać pieniądze. Jeśli chcesz zacząć ogrywać bukmachera, zanim poznasz metodę, po prostu wyeliminuj te błędy ze swojej gry.

Skuteczna metoda na bukmachera

Moim zdaniem skuteczna metoda na bukmachera opiera się przede wszystkim na wyeliminowaniu tych błędów. To podstawa, bez której ciężko będzie zacząć zarabiać na zakładach sportowych. Załóżmy jednak, że spełniasz te warunki i nie popełniasz błędów. Co zrobić, jak grać, jaka jest metoda na bukmachera?

Moim zdaniem dość fajną metodą na bukmachera jest obstawianie porażek faworytów. Musisz wyznaczyć sobie jakieś warunki, według których wybierzesz typy. Niech to będzie:

 • faworyt musi grać na wyjeździe
 • kurs na faworyta wynosi 1.01 – 1.8
 • bierzesz pod uwagę ligę angielską, włoską, niemiecką, francuską, hiszpańską i polską (wybierz te, na których znasz się najlepiej)
 • gospodarze mają niezły bilans gier u siebie (więcej wygranych niż suma remisów i przegranych).

Kiedy te warunki zostaną spełnione, będziesz miał typ do swojego systemu bukmacherskiego. Nie jest to już jednak gotowa metoda na bukmachera, bo ta prócz typów i sposobu ich dobierania wymaga od Ciebie byś wiedział po jakich stawkach grać (i jak te stawki modyfikować z biegiem czasu). Dopiero wtedy będzie to nie tylko skuteczna, ale i najlepsza metoda na bukmachera.

Najlepsza metoda na bukmachera

Wiemy już, że najlepsza metoda na bukmachera to taka, w której:

 • nie popełniasz podstawowych błędów,
 • wiesz jakie typy masz obstawiać (i jak dobierać kolejne).

A ostatnim elementem składowym metody na bukmachera są odpowiednio dobrane stawki. To dzięki nim zaczniesz zarabiać o jakich zawsze marzyłeś. To one powodują, że nieliczny procent graczy potrafi wygrywać pieniądze na zakładach sportowych.

Ale jak dobierać te stawki by Twoja metoda na bukmachera była najlepsza?

 • graj za niski % budżetu (nie więcej niż 5%);
 • dobieraj stawki, tak by przy pierwszym trafieniu wyjść na plus (np. stosuj progresję);
 • wyznacz cele (to bardzo ważne, żebyś wiedział do czego dążyć, co chcesz osiągnąć).

Jak widzisz, odpowiedź na pytanie za jakie stawki grać w metodzie na bukmachera nie jest ciężka. Musisz się tylko dobrze nad tym zastanowić. Pomyśl czy będziesz stosować stawkę płaską (nie polecam), stawkę progresywną czy modulowaną. Kiedy będziesz to wiedzieć, szanse na zarabianie na zakładach bukmacherskich będą znacznie większe.

Reklamy
Metoda na bukmachera

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s