Pewny system bukmacherski

Dysponowanie pewnym systemem bukmacherskim byłoby niczym odnalezienie mapy do legendarnego El Dorado. Dzisiejsze narzędzia bukmacherów, a także ich wiedza pozwalają zabezpieczać się przed tym by pewny system bukmacherski powstał, ale dla chcącego nic trudnego. Można powiedzieć, że pewny system bukmacherski naprawdę istnieje. Ja jednak powiem dlaczego nie warto grać pewny systemem bukmacherskim. Ktoś z Was pewnie pomyśli, że oszalałem !

Pewny system bukmacherski

Są dwa pewne systemy bukmacherskie, które znam. Są też profesjonalne systemy bukmacherskie, które mają 95 % skuteczności, ale są znacznie lepsze. Jednak po kolei..

Czym jednak w ogóle jest pewny system bukmacherski ? Dla mnie to taki sposób gry, który sugeruje jakie typy po jakich stawkach grać i gwarantuje 100 % pewności zarobku. Dlaczego zatem odradzam Wam grę pewnym systemem bukmacherskim ? O tym za chwilę. Przyjrzyjmy się jakie to pewne systemy bukmacherskie w ogóle istnieją (takie, które dają 100 % pewności wygranej).

Do pewnych systemów bukmacherskich zaliczyć możemy :

  • progresję
  • sure bet

Progresja – pewny system bukmacherski

Progresja jest pewnym systemem bukmacherskim, ponieważ przy pierwszym trafieniu zapewnia czysty zysk. Jakbyśmy się starali, czego byśmy nie obstawiali to prędzej czy później nasz typ okaże się trafiony (nawet najbardziej irracjonalny, bo przecież na pewno jak wiele razy mogliście się przekonać, w sporcie wszystko jest możliwe). Progresja jest pewnym systemem bukmacherskim ale tylko przy nieograniczonym budżecie, a takim nikt nie dysponuje. Gdybyśmy dysponowali nieskończoną wielkością pieniędzy to wtedy na pewno progresja byłaby systemem ze 100 % gwarancją zarobku.

Z powodu, że nikt z nas nie ma nieskończonej liczby pieniędzy, widzicie, że ten pewny system bukmacherski nie zda egzaminu jeśli chcecie być pewni wygranej w 100 %.

Sure bet – pewny system bukmacherski

Sure bet to taki zakład gdzie obstawiamy u różnych bukmacherów ten sam typ z przeciwnym wskazaniem (tak by mieć pokryte wszystkie możliwości wyniku). Kluczem do sukcesu jest odnalezienie takich zakładów o takiej różnicy kursów, że bez względu na ostateczny wynik osiągniemy pewny zysk w tym systemie bukmacherskim. Na przykład w meczu Brazylia – Argentyna jeden bukmacher oferuje kurs 2.2 na Brazylię, a drugi bukmacher 2.2 na Argentynę. Wtedy możemy zagrać tym pewnym systemem bukmacherskim.

Dlaczego zatem nie warto go stosować ?

Z prostego powodu – gra sure bet jest bardzo ciężka i wcale nie zawsze gwarantuje 100 % pewny zarobek. Jak to możliwe ?

Przede wszystkim by znaleźć sure bet i zagrać ten pewny system bukmacherski musimy szukać niczym igły w stogu siana. Nie ma gwarancji, że znajdziemy jakikolwiek sure bet.

Po drugie zysk na sure betach jest śmieszne mały. Musiałbyś dysponować setkami tysięcy złotych by na tym rzekomo pewnym systemie bukmacherskim „poczuć wygrane”.

systemy-bukmacherskie

Po trzecie czasem gdy bukmacher się pomyli z wystawieniem kursu, Twój typ zgodnie z regulaminem może zostać odwołany i stawka zwrócona. Ty wcale nie musisz dowiedzieć się o tym od razu, a na przykład dopiero po spotkaniu. Nie możesz wycofać drugiego typu i musisz modlić się by tamten typ okazał się trafiony !

Poza tym możesz stracić połączenie z Internetem, kursy mogą szybko się zmienić, może nastać wiele czynników, które spowodują, że zamiast sure betu zagrasz normalny typ za ogromne pieniądze, a potem okaże się, że wszystko przegrałeś ! A to wszystko dla 1 % zysku !

Chociaż sure bet jest rzekomo pewnym systemem bukmacherskim, to tak jest tylko i wyłącznie w teorii. W praktyce gra systemem bukmacherskim na sure bety może Cię kosztować masę pieniędzy i to wszystko w imię śmiesznie małego zysku !

(Nie)pewny system bukmacherski

Na początku wspomniałem, że znam również systemy bukmacherskie o 95 % skuteczności i dla mnie takie systemy są znacznie pewniejsze ! Dlaczego ? Chociaż nie wygrywa się nimi za każdym razem (co jest praktycznie niemożliwe) to jednak aż 95 razy na 100 tak i to jest bardzo dużo, tym więcej, że zyski są równie wysokie, znacznie wyższe niż w np. sure betach ! Wolę wygrywać z 5 % błędem, ale zarabiać na tym pieniądze, niż wierzyć w to, że na sure betach cokolwiek zarobię !

A jaki jest najlepszy system bukmacherski ? Ten : http://system50.pl/

Reklamy
Pewny system bukmacherski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s